השכרת ציוד הגברה

ForentPNGאת השיחה הזו אפשר להתחיל ב:"כמה עולה רמקול ? וכמה מיקרופון ? כמה עולה חבילת השכרת ציוד הגברה? זה בא עם כבל ?" וכו'…

מחפשים מבצעים? דף מבצעי השכרת הגברה באיסוף עצמי. החבילות החמות במחירים הכי זולים בתל אביב.
בינינו, הזמן שלכם יקר וסביר להניח שגם אתם לפעמים מתבלבלים בין רמקול למיקרופון, בין ברקו למסך, בקיצור, עזבו אתכם משטויות, אתם צריכים ציוד הגברה להשכרה ואנחנו יודעים בדיוק לאיזה ציוד הגברה אתם זקוקים.
הנה לפניכם דרך לחסוך הרבה זמן וקרינה מהנייד, תגידו לנו , או שתחשבו בלב

אז איזה אירוע אתם עורכים ?

חילקנו את העמוד הזה שמטרתו לתת לכם תמונה על השכרת ציוד הגברה לכמה קטגוריות שמתאימות את הציוד הדרוש כמו כפפה ליד לאופי האירוע שלך. בין אם זה מסיבת רווקים איכותית על הים, הקרנת סרט בבר-מצווה של הבן או הרמת כוסית לעובדי החברה.

אתם מתכננים מסיבה מסיבתית, עם אורחים שרוקדים, עם dj , בלי dj לא ממש משנה, קצת אלכוהול (אבל קצת) – כנסו הגברה למסיבות.  ואם כבר בלי די.ג'יי, קבלו את פלייליסט הקול למסיבה עם להיטים שיעיפו לכם את הגג!

הוצאתם את המסיבה מהבית לחוף הים או ליער ? כנסו לקטגוריה של מסיבות בטבע , קראו, התקשרו, אפשר גם להתייעץ – בכיף.  נוכל לתת לכם קצת טיפים מהניסיון שלנו. אתם בעניין של דאבסטפ? קבלו פלייליסט על הדרך.
הנה דוגמא קטנה: אל תתכננו מסיבה בפארק רמת גן או בחוף בית ינאי. הפקחים יכבו לכם את הגנרטור תוך חמש דקות. סבא צדק, צריך להקשיב לאנשים עם נסיון.

אם סה"כ אתם רוצים מוסיקת רקע ומיקרופון לברכות באירוע בבית, לא להילחץ, זה לא כזה מסובך. תתחילו בעמוד  של אירוע קטן בבית ותחליטו אם זה מה שאתם צריכים או שאתם רוצים אולי משהו אחר. אולי יש לכם הרכב קטן שמנגן . לא סתם קראנו לעצמנו – הקול פתרונות לאירועים. אנחנו כבר נמצא לכם פתרון.

יש לכם הרכב ? זמר או זמרת ? תופים, גיטרה, בס וקלידים ?צריך מערכת הגברה, מיקסר דיגיטלי או קונסולה פשוטה יותר ?
אנחנו מגבירים הרכבים גדולים כקטנים עד לקהל של 2000 איש עם ציוד מאוד איכותי ואנשי סאונד מאוד איכותיים, אדיבים ובדרך כלל נטולי ראסטות. כנסו – הגברה ללהקה.

הקטגוריה הבאה היא אחת מספינות הדגל שלנו – השכרת הגברה – ציוד מקצועי.
כל אחד יכול להשכיר לכם רמקול באיכות זו או אחרת עם רמת שירות זו או אחרת, אבל יש ציוד שאם תדרשו לו אתם צריכים לחפש הרבה ולרוב, לשלם הרב.
והנה מצאתם אוצר. חברת הקול מעמידה לרשותכם את הידע המקצועי הרב שצברה, הציוד המצויין, החיווט המקצועי ושלל עצות שיעזרו לכם להשלים את כל החוסרים בדרך להפקה הבאה שלכם.
מיקרופונים אלחוטיים מקצועיים, ידניים או נקים. מוניטורים לבמה, P.A לבמה , קונסולה דיגיטלית 32 ערוצים ועוד……

הדבר האחרון הוא מידע כללי – כנסו, מה יש להפסיד.

ניפגש במחסן ברח' הנגב 4, או בפייסבוק

בתמונה למעלה אחד הדי.ג'ייז אם לא "ה", דרוויש.  השכרת ציוד הגברה כאמור, עלינו.